Privélessen
Wat lessen gemist? Of geen zin in een groepsles en wel snel willen leren dansen? Ook privélessen zijn bij ons te boeken! Mail naar info@verbiest.nl en maak een afspraak bij een van onze leraren. Een privéles kost 50 euro per uur. Een strippenkaart is ook mogelijk, dan betaalt u 200 euro voor 5 privélessen!
Workshops
Zoekt u een leuke activiteit voor bijvoorbeeld een bedrijfsuitje, vrijgezellenfeest, of……? Bij Dans- en Partycentrum Verbiest kunt u diverse workshops / arrangementen boeken, met of zonder een lekker hapje & drankje. Diverse dansvormen zijn mogelijk: Zumba, LaBlast, Salsa, Latin solo, Quickstep, Chachacha, etc. Mocht u een speciale dansvorm in gedachte hebben? Laat dit dan weten, dan kijken we samen naar de mogelijkheden.
Arrangement l – €12,50,- per persoon
Ontvangst met een drankje naar keuze en gebak OF bittergarnituur
45 minuten dansen naar keuze
Dit arrangement duurt ongeveer 1,5 uur
Arrangement II – €15,- per persoon
Ontvangst met een drankje naar keuze en gebak OF bittergarnituur
45 minuten dansen naar keuze
Afsluiting met een drankje naar keuze en gesorteerde zoutjes en pinda’s
Dit arrangement duurt ongeveer 2 uur
Arrangement III – €20,- per persoon
Ontvangst met een drankje naar keuze en gebak OF bittergarnituur
45 minuten dansen naar keuze
Pauze met een drankje naar keuze en gesorteerde zoutjes en pinda’s
45 minuten dansen naar keuze
Dit arrangement duurt ongeveer 2,5 uur
Eigen workshop samenstellen of workshops op locatie
Uiteraard kunt u ook uw eigen workshop samenstellen en verzorgen we ook workshops op locatie. Neem dan contact met ons op, dan maken we samen een mooi plan wat voldoet aan uw wensen.